Efektivní řešení pro vaši domácnost

Díky svým vynikajícím tepelně-izolačním schopnostem, nízké pořizovací ceně a jednoduchému způsobu aplikace bývá foukaná minerální izolace nejvhodnější volbou pro zateplení dutých, vodorovných a stropních prostor, krovů a dalších šikmých prostor vašeho domu, např. střešních konstrukcí. Vhodná je však i pro stěny a svislé konstrukce. Navíc jejím pořízením zlepšíte protipožární ochranu vašeho domu, neboť tento materiál vydrží teploty až ke 2000°C.

Izolace starších domů

Zvláště u starších domů, u nichž nebyla v době stavby řešena tepelná izolace, se investice do zateplení vyplatí. Každým dnem vám v nezateplené budově uniká teplo střechou, obvodovým zdivem či netěsnícími okny. Protože zhruba třetina tepla uniká právě stropy a střešními prostory domů, doporučují vám odborníci začít se zateplováním právě od těchto prostor.

Cena foukané izolace

Pořizovací ceny jsou závislé na objemu materiálu potřebném pro daný druh konstrukce, na kterou chcete izolaci aplikovat, a rozsahu práce na místě. Celkové náklady se pohybují okolo desítek tisíc korun při 100 – 350 Kč/m2. Na internetových portálech poskytovatelů máte možnost vyplnit nezávaznou objednávku a nechat si vypracovat předběžnou kalkulaci, samotné aplikaci materiálu by měla samozřejmě předcházet návštěva odborného technika. Návratnost vašich investic na úsporách za úniky energie se odhaduje na dobu 3 až 5 let. V ideálním případě vám příslušný dodavatel této služby poskytne záruku až na 60 měsíců, tedy 5 let.

Úspora a foukaná izolace

Úniky energie se díky zateplení sníží o 25 – 50%. Výši celkových úspor ovlivní kvalita a tloušťka zvolené izolace.

Zateplení pomocí foukané izolace

Navíc pokud uvažujete o zateplení vašeho obydleného domu, umožní vám někteří výrobci uspořit až desítky procent nákladů díky dotačnímu programu "Zelená úsporám". Jedná se o firmy, které jsou držiteli certifikátu "Odborný dodavatel" pro účely státem financovaného dotačního programu "Zelená úsporám" a vám a dalším zákazníkům zpřístupňují při použití schválených izolačních materiálů čerpání dotace z programu Ministerstva životního prostředí, a to až do 31.12.2012, případně do vyčerpání vyhrazených financí (25 mld. Kč).

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace