Hlavní inspirací v neustále se vyvíjejícím průmyslu je stále rostoucí cena energií a snaha ušetřit. Říká se, že „nejlevnější energie je ta, která nebyla vyrobena“. Přínos tedy tkví nejen v ekonomické, ale i ekologické oblasti, šetří peníze i přírodní zdroje. Tyto technologie však samy o sobě nestačí, k dosažení nejlepších výsledků by měly být doplněny dalšími izolačními prvky, např. okny. Každý případ je jedinečný a vždy je žádoucí poradit se s odborníky, kteří doporučí nejlepší řešení dle požadavků zákazníka.

Zaizolování můžeme provádět několika způsoby, z nichž každý má své pro a proti. V zásadě existuje 5 možností provedení zateplovacího systému (omítkové, kontaktní, nekontaktní, sendvičové a foukané), které si pro lepší orientaci trochu přiblížíme.

Omítkové systémy jsou tvořeny tepelně izolační omítkou a doplněny ochrannou vrstvou nebo nástřikem, mají výrazně lepší tepelně izolační vlastnosti než klasické omítky, jejich aplikace je jednoduchá a bezpečná a hodí se i na členité povrchy. Používají se zejména při renovaci a zateplování starších objektů.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace