Plánování a strategie foukané izolace - 1.týden 2012

První týden v roce 2012 se všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci zúčastnily všech nutných školení – bezpečnost práce, vazačské školení, školení řidičů. Proběhlo seznámení obchodního týmu a realizačních skupin s novými daňovými předpisy – přenesení daňové povinnosti. Nadefinovali jsme si strategické cíle na rok 2012. S tím bylo spojené rozdělení úkolů pro jednotlivé kolegy a byl nastaven časový harmonogram a systém zpětné kontroly plnění jednotlivých úkolů. Obchodní i realizační tým byl seznámen s vývojem cen jednotlivých druhů izolačních materiálů a to především ze strany výrobců – našich dodavatelů. Kolegové z realizačních skupin si v tomto týdnu doplnili potřebné nářadí a jiný materiál nutný k realizování zakázek. No a jako poslední činnost v prvním pracovním týdnu po Vánocích jsme provedli inventury na všech našich skladech. No a nepříjemnou povinností vedení naší společností bylo také zaměření se na vymáhání pohledávek, které ještě nebyly přes Vánoční svátky uhrazeny.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace