Zateplení výrobní haly

Prodejna, výrobní hala, dílna či jiný komerční objekt vyžadují podobné nároky na tepelnou izolaci stropní konstrukce, jako v případě rodinných, bytových domů či administrativních budov.

Vhodný způsob zateplení těchto objektů závisí na typu konstrukce.

Různé typy konstrukcí vyžadují vždy také jiný způsob tepelné izolace.

Pokud zrovna Váš výrobní či provozní objekt má trámový strop s dutinou, následná izolace probíhá například takto:

Jak vyřešit izolaci ve dvouplášťové střeše? Nejdůležitější je správné odvětrání!

Pultové střechy jsou většinou řešeny s nedostatečným přisáváním a odvětráním. Navrhneme Vám v rámci aplikace foukané izolace i systém odvětrání tak, aby se dutina nad vrstvou izolace v létě nepřehřívala a nedocházelo vlivem špatného odvětrání dutiny ke kondenzací vodních par. Ideální kombinací odvětrání pultové střechy je osazení ventilačních hlavic a přisávacích komínků, pokud v atice není dostatečné množství přisávacích otvorů.

Jak správně zaizolovat stěnu, či příčku?

Vyskytují se na Vaší půdě volné plochy?

Kde je vhodné umístit distanční podlahový systém (DPS) a revizní lávky (RL)?

Jaké haly či prodejny se mohou tepelně izolovat?

Všechny! Každý objekt je vhodný k zateplení. U starých objektů je kvalitní tepelná izolace již nutností dnešní doby. Proč? Protože dříve byly energie levnou záležitostí, postupem času se však ceny za energie vystoupaly až k nehorázně vysokým částkám. Tím, že dříve byly energie levnou záležitostí, kvalitnímu zateplení pro výrobní haly se tak nevěnovalo mnoho pozornosti. Po aplikaci foukané izolace teplo neutíká ven a vydaná investice se nám na energiích do budoucna mnohonásobně vrátí. Ceny energií do budoucna opět vzrostou, proto je tepelná izolace velmi dobrou investicí. Na zateplení výrobních hal, je možné ušetřit na energiích několik tisíc ročně. Každý z nás by chtěl ročně ušetřit, kvalitní zateplení úsporu zcela jistě nabízí, proto zateplení zbytečně neoddalujte, čím dříve prodejnu či halu zateplíte, tím dříve šetříte!

Problémy prodejny či výrobní haly s nedostatečnou tepelnou izolací

 

Pokud se vyskytují v prodejně či ve výrobní hale plechové podhledy, může se při změně počasí na nich tvořit vodní kondenzát, kdy se vodní páry na podchlazeném podhledu vysráží a vytvoří se kapičky vody, které poté skapávají přímo do pracovního prostoru. Jedná se o velmi nepříjemné a obtěžující jevy.

Čím lze zateplit prodejny či výrobní haly?

Odpověď je díky existenci foukané izolace velmi jednoduchá. Foukaná izolace je efektivní, jednoduchá, rychlá, levná, bez odpadů a hlavně, lze izolaci aplikovat bez přerušení provozu. Velkou výhodu má tato izolace v tom, že nevytváří tepelné mosty na rozdíl od desek, kde jsou znatelné tepelné spoje, vytváří foukaná izolace souvislou vrstvu. Naším zákazníkům u foukané izolace garantujeme nejenom objemovou hmotnost, ale celý průběh izolování dle oborové normy ČSN EN 14 064-2. Díky kvalitnímu zateplení od Machstavu získáte v místnostech Vašeho provozu naprostou tepelnou pohodu. Kvalitní zateplení výrobní haly zvyšuje také hodnotu Vaší výrobní haly či prodejny. V neposlední řadě se Vám také výrazně sníží náklady na vytápění. Rozhodli jste se pro zateplení výrobní haly či prodejny, ale bojíte se, že Vaše prodejna skončí jako staveniště? Pak tyto zbytečné otázky pusťte klidně z hlavy. Aplikace této izolace je velmi rychlá například strop o 100 m2 jsme schopni zateplit během 2 až 3 hodin. Při aplikaci není nutné omezit chod prodejny, výroby nebo jakéhokoliv jiného provozu.

Hledáte více informací o tepelné izolaci? Pak shlédněte videa, kde najdete nejen vhodný způsob aplikace, ale také například popis vhodného materiálu. Díky kvalitnímu zateplení výrobní haly či prodejny Vám odpadnou starosti s tvorbou plísní, rampouchů, dále zamezíme opadávání omítky, vzniku kondenzátů. V letních měsících kvalitní izolací získáte skvělou pracovní pohodu a bezpečnost práce. V zimních měsících výrazně ušetříte na vytápění prodejny či výrobní haly.

 

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 40% a to za pouhé 4 hodiny.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace