Šikminy Š - označení pro způsob zateplení do takového typu konstrukce, kde je izolace nafoukaná do dutiny s jakýmkoliv sklonem. Způsob aplikace je velmi různorodý a závisí vždy na konkrétním způsobu konstrukčního složení šikminy. Některé šikminy se dají izolovat ze zhora z malého půdního prostoru kdy je do takové šikminy vidět. To je typické pro rodinné domy se sedlovou střechou a půdní vestavbou, podkrovím. Nebo se šikmina izoluje ze střechy. To je typické u šikmin se sklonem do 15° zejména u velkých průmyslových hal, kdy podhled kopíruje sklon střechy až do hřebene. V některých případech se šikminy izolují i ze spodu. Zejména u sádrokartonových podhledů. Nová norma EN 14064-2 hovoří o takovéto konstrukci jako o rámové konstrukci.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace